| Tolerantie | ±10% |
|---|---|
| Beëindigenbeschermer | Plastic Pijp GLB |
| Vorm | Ronde vorm |
| Naam | Naadloze Zwarte Staalpijp |
|---|---|
| Materiaal | GRB, X42, X46, X52, X56, X65, X70, X80, S235, S275, S355 |
| OD | 21.3 - 610 mm |
| Dikte | 0.8 - 25,4 mm |
| Lengte | 1-12meter |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| vorm | Ronde vorm |
| Inspectie door derden | SGS, BV, TUV, enz. |
| Lange | 5.8m/6m/11.8m/12m of naar behoefte van de klant |
| Buitendiameter | 40 mm |
| Standaard | API 5L, EN10219, EN10210, ASTM A252 enz. |
|---|---|
| Transportpakket | Zwarte verf, Bevel Send, Eindkappen |
| Inspectie | Met hydraulische testen, draaikolk, RT, UT of inspectie door een derde partij |
| Type gelaste lijn | longitudinaal |
| staal | API 5L: GR B, X42, X46, X56, X60, X65, X70 |
| Toepassing | De Pijp van het booromhulsel |
|---|---|
| Speciale Pijp | API-pijp |
| Buitendiameter | 110 - 500 mm |
| Dikte | 3 - 20 mm |
| Norm | API, API ISO, API 5CT, API 5L, API 5DP |
| Schimmel | Klant vereist |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Naakte, zwarte verf, anti-corrosiecoating, 3PE, FBE, epoxycoating, gegalvaniseerd, lak |
| Materiaal | Staal |
| Dikte | 2.11mm~300mm, 2.11mm~300mm |
| Gebruik | Voor watervervoer |
| Naam | Spiraalvormige koolstofstalen buis |
|---|---|
| Buitendiameter | 10.3 - 914,4 mm |
| Dikte | 1.73 - 59,54 mm |
| Lengte | 212m vanaf de eisen van de klant |
| Norm | API, ASTM, DIN, GB, API 5CT, API 5L, ASTM A53-2007 |
| Sectievorm | Ronde |
|---|---|
| Toepassing | Vloeistofleiding, gasleiding, OLIEPIJP |
| Tolerantie | ±5%, ±10% |
| Speciale buizen | API-pijp |
|---|---|
| NDT | ET, HT, RECHTS, PT |
| Gebruik | Voor watervervoer |
| Oppervlaktebehandeling | Naakte, zwarte verf, anti-corrosiecoating, 3PE, FBE, epoxycoating, gegalvaniseerd, lak |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | Vloeibare Pijp, Boilerpijp, Boorpijp, Hydraulische Pijp |
|---|---|
| Legering of niet | Non-Alloy |
| Norm | ASTM, EN, DIN, GB, ASTM, EN, DIN, GB |
| Certificaat | ISO9001 |
| Oppervlaktebehandeling | Warmgewalst, geschilderd, gegalvaniseerd, of geoli?d |