| Lange | Bereik 1 |
|---|---|
| Het Beëindigen eindigt | Duidelijk eind |
| Graad | J55 |
| Verbinding | Externe verwarring |
| Buitendiameter | 4.500 |
| Buitendeursdiameter | 21.9 - 812,8 mm |
|---|---|
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Materiaal | K55, N80, L80, P110 |
| Inspectie | Inspectie door derden, certificaat voor molentesten, SGS, BV, DNV |
| Type verbinding | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Outer Diameter | 21.9 - 812.8 Mm |
|---|---|
| Standard | API Spec 5CT, ISO 11960 |
| Connection Type | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Thread Form | Round, Buttress, Special Bevel |
| Connection | Welding |
| Type | naadloze stalen buizen |
|---|---|
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Materiaal | K55, N80, L80, P110 |
| Draadpijl | 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 draden per inch |
| Buitendeursdiameter | 21.9 - 812,8 mm |
| Buitendeursdiameter | 21.9 - 812,8 mm |
|---|---|
| Type verbinding | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Draadvorm | Ronde, stevige, speciale bevel |
| Type | naadloze stalen buizen |
| Oppervlaktebehandeling | Fosfateren, zwartmaken, lakken |
| Type | naadloze stalen buizen |
|---|---|
| Verbinding | Schommelingen |
| Type verbinding | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Draadpijl | 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 draden per inch |
| Draadpijl | 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 draden per inch |
|---|---|
| Draadvorm | Ronde, stevige, speciale bevel |
| Standaard | API-specificatie 5CT, ISO 11960 |
| Oppervlaktebehandeling | Fosfateren, zwartmaken, lakken |
| Type | naadloze stalen buizen |
| Naam | N80 Omhulselpijp/API 5CT Omhulselkoppeling |
|---|---|
| Modelnummer | al grootte |
| Verbinding | Lassen |
| Hoofdcode | Ronde |
| Grootte | 1/2“ - 96“ |
| Gebruik | Voor watervervoer |
|---|---|
| verpakking | In bundels, los, plastic eindkappen of volgens de eisen van de klant |
| Gietvorm | Klant vereist |
| Oppervlaktebehandeling | Naakte, zwarte verf, anti-corrosiecoating, 3PE, FBE, epoxycoating, gegalvaniseerd, lak |
| Materiaal | staal |
| Oppervlaktebehandeling | Naakte, zwarte verf, anti-corrosiecoating, 3PE, FBE, epoxycoating, gegalvaniseerd, lak |
|---|---|
| verpakking | In bundels, los, plastic eindkappen of volgens de eisen van de klant |
| buitendiameter | 21.3 - 1420 mm |
| Speciale pijp | API -pijp |
| Eindverbinding | Ingepast mannetje/wijfje |