| Standaard | API-specificatie 5CT, ISO 11960 |
|---|---|
| Type verbinding | EUE, NUE, STC, LTC, BTC |
| Oppervlaktebehandeling | Fosfateren, zwartmaken, lakken |
| Type | naadloze stalen buizen |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Lange | Bereik 1 |
|---|---|
| Het Beëindigen eindigt | Duidelijk eind |
| Graad | J55 |
| Grootte | 4.5 |
| Buitendiameter | 4.500 |
| Grootte | 4.5 |
|---|---|
| Het Beëindigen eindigt | Duidelijk eind |
| Buitendiameter | 4.500 |
| Verbinding | Externe verwarring |
| Graad | J55 |
| Toepassing | Olie- en gasputten, geothermische putten, waterputten |
|---|---|
| Het Beëindigen eindigt | Plain End, Threaded And Coupled (T&C), Flush Joint |
| Buitendeursdiameter | 21.9 - 812,8 mm |
| Draadtype | Externe omgekeerde buizen (EUT), niet-omgekeerde buizen (NUT) |
| Kenmerken | Hoge sterkte, goede taaiheid, corrosiebestendigheid |
| Norm | EN VAN API-5CT API-5L ASTM- A53 DIN BS JIS |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit | J55, K55, N80, L80, C90, T95, P110, Q125, V150,13cr |
| Grootte | 4.5 " ~20“ |
| Machinetype | Boorapparatuur |
| Naam | Het Buizenstelsel van de waterput |
| Toepassing | Gaspijp, OLIELEIDING |
|---|---|
| Speciale Pijp | API-pijp |
| Buitendiameter | 60 - 508 mm |
| Dikte | 4.2415.88mm |
| Norm | GB, EN VAN API-5CT API-5L ASTM- A53 DIN BS JIS |
| Naam | ASTM A53 plant 40 Zwarte Staalpijp |
|---|---|
| Toepassing | Vloeibare Pijp, Boilerpijp, Boorpijp, Hydraulische Pijp, Gas |
| Speciale Pijp | API Pipe, andere, Dikke Muurpijp |
| Buitendiameter | 6 - 820 mm |
| Dikte | 160mm, 10 - 50mm |
| Naam | Naadloze Zwarte Staalpijp |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 1/4 inch - 36 inch |
| Dikte | 1.25 mm - 50 mm |
| Standaard | API 5L, API 5CT, ASTM A53/A106, ASTM A312 |
| Materiaal | GR. B, X42, X46, X56, X60, X65, X70 ASTM GR. A, GR. B, GR. C; GR.A, GR.B, GR.C; ASME SA192: SA192ASM |
| Naam | Naadloze Zwarte Staalpijp |
|---|---|
| Naam | UO (UOE) RB、 (RBE)、 JCO (JCOE, COE) |
| DSAW | Dubbel Ondergedompelde gelaste boog |
| Sectievorm | Ronde |
| Dikte | als aangepast |
| Naam | Het Koolstofstaalpijp van ERW |
|---|---|
| ERW | Elektrische Weerstand Gelaste pijp |
| Uit diameter | 21.3mm - 610mm |
| Muurdikte | 1.8 - 22mm |
| Lengte | 0,3 – 12m |