| Operatie | Pneumatisch, elektrisch, handmatig |
|---|---|
| Kracht | Handleiding |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| grootte | Een halve centimeter. |
| Maat | 1/2 inch - 24 inch |
|---|---|
| Markering | Vanaf standaard of als uw vereiste |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Bewerkingstolerantie | +/-0,01 mm |
| Meteriaal | Roestvrij staal, koolstofstaal, gelegeerd staal |
| Verpakking | Pakketten, houten dozen, pallets, enz. |
|---|---|
| Standaard | ASTM, ASME, ISO, JIS, enz. |
| Einde | Duidelijk, Afgeschuind, Ingepast |
| Buitendeursdiameter | 21.3 mm - 508 mm |
| Lange | 6m/12m |
| Naam | De Montage van de roestvrij staalflens |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Norm | ANSI, bs, DIN, GB, ISO, JIS, Jpi, ASME |
| Toepassing | Industrieel |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
|---|---|
| Sectievorm | Ronde |
| Meer productie | Elleboog/T-stuk/Verloopstuk/Bocht/Kap/Flens |
| Maat | 1/2 inch - 24 inch |
| Verbinding | Stomplassen |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| standaard | ANSI, JIS, DIN, BS, UNI, EN, GOST, enz. |
| Oppervlakte | Roestvrij olie, zwarte verf, gele verf, warm gegalvaniseerd, koud gegalvaniseerd, enz. |
| grootte | 1/2“ - 48“ |
| Verpakking | Plywoodkasten, pallets of als klantvereiste |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| Operatie | Handmatig |
| Lichaamsstijl | Gesmeed / gegoten |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| temperatuur van media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Maat | 1/2 inch |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Type | poortklep |
|---|---|
| Portgrootte | DN10-DN50 |
| Operatie | Handleiding |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Maat | 1/2 inch |
|---|---|
| Poortgrootte | DN10-DN50 |
| Type | poortklep |
| Lichaamsontwerp | Gesmeed |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |