| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Operatie | Handleiding |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Grootte | Een halve centimeter. |
| Kracht | Handleiding |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| Kracht | Handleiding |
| Operatie | Handleiding |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Grootte | Een halve centimeter. |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
| Kracht | Handleiding |
| Sollicitatie | Olie en gas, petrochemie, energieopwekking, waterbehandeling |
|---|---|
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Maat | 1/2 inch |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Toepassing | Staalfabriekuitsmelting |
| Temperatuur van media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Macht | Hand |
| Poort Grootte | 1/2"-4" |
| Operatie | Handleiding |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
|---|---|
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Operatie | Handleiding |
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
|---|---|
| Type | poortklep |
| Kracht | Handleiding |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Operatie | Handleiding |