| Kracht | Handleiding |
|---|---|
| standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| grootte | Een halve centimeter. |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
|---|---|
| standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Type | poortklep |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| grootte | Een halve centimeter. |
|---|---|
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Kracht | Handleiding |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
| Operatie | Handleiding |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
|---|---|
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Vermogen | Handleiding |
| Operatie | Handleiding |
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| Typ van de klep | Ball, Gate, Globe, Check, Butterfly |
|---|---|
| Verbinding | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Beëindigenverbinding | Flangen, achtersteweld, socketweld, met draad |
| Actuator Type | Pneumatisch, elektrisch, handmatig |
| Toepassing | Industrieel, Commercieel, Woon |
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
|---|---|
| Portgrootte | DN10-DN50 |
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| Operatie | Handleiding |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
|---|---|
| grootte | Een halve centimeter. |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Operatie | Handleiding |
| Kracht | Handleiding |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
|---|---|
| Kracht | Handleiding |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| grootte | Een halve centimeter. |
| standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| grootte | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
| Type | poortklep |
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Typ van de klep | Ball, Gate, Globe, Check, Butterfly |
|---|---|
| Beëindig verbinding | Flangen, achtersteweld, socketweld, met draad |
| Verbinding | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Toepassing | Industrieel, Commercieel, Woon |
| Actuator Type | Pneumatisch, elektrisch, handmatig |