| Operatie | Handleiding |
|---|---|
| maatwerk ondersteuning | OEM, ODM |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Beëindigenverbinding | Flangen, achtersteweld, socketweld, met draad |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel, Commercieel, Woon |
| Kleptype | Ball, Gate, Globe, Check, Butterfly |
| Verbinding | Ingepast |
| Ontwerpnorm | ANSI, API, DIN, JIS, BS |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| Kracht | Handleiding |
| Type | poortklep |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Grootte | Een halve centimeter. |
| maatwerk ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Stroom | Handmatig |
| Klas | 150 pond tot 1500 pond. |
| Maat | 1/2 inch |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Toepassing | Industrieel, Commercieel, Woon |
|---|---|
| Kleptype | Ball, Gate, Globe, Check, Butterfly |
| Verbinding | Ingepast |
| Ontwerpnorm | ANSI, API, DIN, JIS, BS |
| Beëindigenverbinding | Flangen, achtersteweld, socketweld, met draad |
| Ontwerpnorm | ANSI, API, DIN, JIS, BS |
|---|---|
| Actuator Type | Pneumatisch, elektrisch, handmatig |
| Typ van de klep | Ball, Gate, Globe, Check, Butterfly |
| Verbinding | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Toepassing | Industrieel, Commercieel, Woon |
| Grootte | Een halve centimeter. |
|---|---|
| Operatie | Handleiding |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
|---|---|
| maatwerk ondersteuning | OEM, ODM |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
|---|---|
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Operatie | Handleiding |