| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
|---|---|
| grootte | Een halve centimeter. |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kracht | Hydraulische |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Type | poortklep |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Temperatuur van de media | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage |
| Kracht | Handleiding |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Type | poortklep |
|---|---|
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Grootte | Een halve centimeter. |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Stroom | Handmatig |
|---|---|
| Maat | 1/2 inch |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Klas | 150 pond tot 1500 pond. |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | Een halve centimeter. |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| Type | Vlinder voor vlinders |
| Kracht | Handleiding |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| grootte | Een halve centimeter. |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
|---|---|
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Vermogen | Handleiding |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Type | poortklep |
| Operatie | Handleiding |
|---|---|
| maatwerk ondersteuning | OEM, ODM |
| Type | poortklep |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
|---|---|
| Klasse | 150 pond tot 1500 pond. |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Vermogen | Handleiding |
|---|---|
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Klem | Eenvoudige wig, dubbele wig |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Operatie | Handleiding |