| Standaard | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
|---|---|
| wanddikte | 4 mm-25,4 mm |
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
| Diameter | 219 mm-4000 mm |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
| wanddikte | 4 mm-25,4 mm |
|---|---|
| Type | Spiraal Gelaste Pijp |
| Standaard | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
| diameter | 219 mm-4000 mm |
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
|---|---|
| Standaard | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
| Type | Spiraal Gelaste Pijp |
| Diameter | 219 mm-4000 mm |
| Diameter | 219 mm-4000 mm |
|---|---|
| Type | Spiraal Gelaste Pijp |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
| wanddikte | 4 mm-25,4 mm |
| wanddikte | 4 mm-25,4 mm |
|---|---|
| Standaard | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
| Type | Spiraal Gelaste Pijp |
| Standaard | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
|---|---|
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
| wanddikte | 4 mm-25,4 mm |
| Diameter | 219 mm-4000 mm |
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
| Type | Spiraal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Standaard | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
| Diameter | 219 mm-4000 mm |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
| Wanddikte | 5 mm-25,4 mm |
| Diameter | 219 mm-3048 mm |
| Standaard | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
|---|---|
| Diameter | 219 mm-3048 mm |
| Wanddikte | 5 mm-25,4 mm |
| Type | Spiraal Gelaste Pijp |
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
| Hoofdgebruik | Steigerwerk, structuur, hek, meubels |
|---|---|
| Standaard | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Type | Spiraal Gelaste Pijp |
| Vervaardigingsproces | Spiraalvormige ondergedompelde booglassen |
| Diameter | 219 mm-3048 mm |