| Aangepaste steun | OEM, ODM |
|---|---|
| Toepassing | Algemeen |
| Poort Grootte | DN10-DN50 |
| Druk | 1.6~6.4MPa, 150LB~2500LB |
| Norm | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
| Portgrootte | DN10-DN50 |
|---|---|
| Type | poortklep |
| Kracht | Handleiding |
| Lichaamsstijl | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Operatie | Handleiding |
| Standaard | API, ANSI, JIS, GOST, DIN |
|---|---|
| Operatie | Handmatig |
| Lichaamsstijl | Gesmeed / gegoten |
| DNT | PT, MT, RT, - Wat is er? |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Maat | 1/2 inch |
|---|---|
| Poortgrootte | DN10-DN50 |
| Type | poortklep |
| Lichaamsontwerp | Gesmeed |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| sollicitatie | Olie, chemie, energie, gas, metallurgie, scheepsbouw, bouw, enz. |
|---|---|
| Maat | 1/2“ - 48“ |
| Oppervlak | Roestvrij olie, zwarte verf, gele verf, warm gegalvaniseerd, koud gegalvaniseerd, enz. |
| Verpakking | Plywoodkasten, pallets of als klantvereiste |
| Klas | 150, 300, 600, 900, 1500, 2500 |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Toepassing | Algemeen |
| Temperatuur van media | normale temperatuur |
| Poort Grootte | 20mm |
| Verbinding | Draad |
| Maat | 1/2 inch - 24 inch |
|---|---|
| Markering | Vanaf standaard of als uw vereiste |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |
| Bewerkingstolerantie | +/-0,01 mm |
| Meteriaal | Roestvrij staal, koolstofstaal, gelegeerd staal |
| Naam | PN10 flenzen |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal/Roestvrij staal/Legeringsstaal |
| Norm | ANSI DIN JIS UNI EN |
| Oppervlakte | Antiroestolie, vernis |
| Verbinding | Lassen, schroefdraad |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Verbinding | Laswerk, met draad, opschuifwerk, lapgewricht |
| Klas | 150, 300, 600, 900, 1500, 2500 |
| sollicitatie | Olie, chemie, energie, gas, metallurgie, scheepsbouw, bouw, enz. |
| Verpakking | Plywoodkasten, pallets of als klantvereiste |
| sollicitatie | Olie, chemie, energie, gas, metallurgie, scheepsbouw, bouw, enz. |
|---|---|
| Oppervlak | Roestvrij olie, zwarte verf, gele verf, warm gegalvaniseerd, koud gegalvaniseerd, enz. |
| Verpakking | Plywoodkasten, pallets of als klantvereiste |
| Oorsprong | China |
| Standaard | ANSI, JIS, DIN, BS, UNI, EN, GOST, enz. |